Hoe wilt u dat Ooij, Beek, Millingen, Groesbeek en de andere mooie dorpen in Berg en Dal er in 2040 uitzien? We willen graag met u verder praten over woningbouw, duurzaamheid, de toekomst van ons fraaie landschap en andere onderwerpen.

Komt u ook naar de inloopavonden?

Wij nodigen u uit om deel te nemen. Door middel van een aantal voorwerpen dagen we u tijdens de avonden uit om aan te geven wat uw ideeën zijn.

Zo maken we samen met u de zogenoemde omgevingsvisie. Dat is een plan dat iedere gemeente moet maken. In dat plan geven we aan wat we in de toekomst willen met onze dorpen en het buitengebied.

Wanneer zijn de inloopavonden?

Inschrijven is niet nodig. U kunt tussen de aangegeven tijden binnenlopen om met ons en met elkaar in gesprek te gaan over uw leefomgeving.

Meer weten?

Wilt u meer weten? Kijk op de website van Samen Berg en Dal: https://samenbergendal.nl/nl-NL/projects/inloopavonden-omgevingstour(externe link).