Chopinstraat, Schoolstraat en Vivaldistraat Millingen
We richten de straten deels opnieuw in. Zo komen er in de Vivaldistraat extra parkeerplaatsen. We richten we een deel van de Schoolstraat opnieuw in en voegen een Kiss&Ride-strook toe om de kinderen veilig op school af te zetten. In de Chopinstraat leggen we een goed fiets- en voetpad aan langs de school. Een deel van de huidige verharding wordt groen ingericht. Zo ontstaat een mooi straatbeeld.
Definitief ontwerp
Het definitief ontwerp vindt u onderaan deze pagina.
Wanneer starten de werkzaamheden?
De werkzaamheden worden uitgevoerd in de periode vanaf dinsdag 6 januari 2026 tot en met eind maart 2026. De planning is afhankelijk van de weersomstandigheden. In verband met de bereikbaarheid en veiligheid worden de werkzaamheden in 4 aparte fases uitgevoerd. Zo beperken we de overlast zoveel mogelijk en houden we de school zo goed mogelijk bereikbaar. De voorgenomen planning en fasering is als volgt:
- Fase 1: Aanleg extra parkeervakken aan de Vivaldistraat vanaf 6 januari t/m 16 januari
- Fase 2: Herinrichting Schoolstraat / aanleg ‘Kiss&Ride-zone’ vanaf 12 januari t/m 30 januari
- Fase 3: Herinrichting Chopinstraat / aanleg fietspad vanaf 2 februari t/m 10 maart
- Fase 4: Herstraten kruising Schoolstraat / Chopinstraat vanaf 11 maart t/m 20 maart
Onderaan dit bericht is de fasering schematisch weergegeven.
Heeft u nog vragen?
Neem dan contact op met projectleider Wouter Roders, hij is te bereiken via telefoonnummer 14-024 of via e-mail op w.roders@bergendal.nl.
Bericht laatst aangepast op: 9-12-2025