Herinrichting Prinsessenbuurt Ooij

We richten de Prinses Beatrixstraat, Prins Bernhardstraat, Prinses Irenestraat, Prinses Christinastraat, Marialaan, Pastoor Smuldersstraat en de Wethouder Verrietstraat in Ooij opnieuw in. Het riool verkeert in slechte staat en de straat is verouderd. We vervangen de straat en de riolering. We leggen een gescheiden riool aan, er komt een apart riool voor afvoer van regenwater. Waar mogelijk voegen we groen toe.

Wat gaan we doen?

  • We vernieuwen de bestrating van de weg en trottoirs.
  • We maken de inrichting van de weg passend voor een erftoegangsweg als onderdeel van de 30 km/u-zone.
  • We vernieuwen het huidige riool.
  • We leggen een apart riool aan voor de afvoer van het regenwater.
  • We behouden groen en bomen zoveel mogelijk, waar het kan voegen we meer groen toe. Dat zorgt voor een leefbare omgeving en verkoeling op warme dagen.

Wanneer starten de werkzaamheden?

Na de inloopavond werken we het voorlopig ontwerp uit tot een definitief ontwerp. De reacties nemen we mee bij de verdere uitwerking van het ontwerp. Dit betekent niet dat we aan alle wensen kunnen voldoen. We zullen wel aangeven waarom iets wel of niet kan. De werkzaamheden vinden op zijn vroegst na de zomer 2027 plaats.

Heeft u nog vragen?

Neem dan contact op met projectleider Roy Bruisten. Hij is te bereiken via telefoonnummer 14 024.

Bericht laatst aangepast op: 17-06-2026