Openbaar stemmen tellen en uitslag verkiezingen
Op woensdag 29 oktober om 21.00 uur sluiten de stembureaus. Daarna begint het tellen van de stemmen. Dit gebeurt op de stembureaus. Het tellen is openbaar. U bent dus welkom om hier als toeschouwer bij te zijn.
Van het tellen van de stemmen maken we een verslag. Dit heet een proces-verbaal. Ieder stembureau heeft een eigen proces-verbaal.
Bekendmaking definitieve uitslag
Donderdag 30 oktober 2025 stelt het gemeentelijk stembureaus de uitslag op gemeenteniveau vast. Dit gebeurt vanaf 09.00 uur in het gemeentehuis in Groesbeek en is openbaar. U bent van harte welkom hierbij aanwezig te zijn.
De gemeente publiceert de uitslag en alle processen-verbaal daarna op de website. Dit gebeurt zo snel mogelijk op 30 oktober.
Kiezers kunnen van donderdag 30 oktober 2025 12.00 uur tot woensdag 5 november 2025 10.00 uur een melding doen bij het centraal stembureau (de Kiesraad) over mogelijke fouten in de uitslag.