Veel belangstelling plan nieuwbouw Burgemeester Ottenhoffstraat /Dorpsstraat

In onze gemeente werken we aan verschillende woningbouwprojecten. Eén daarvan is de mogelijke nieuwbouw op de plek van het oude Chinese restaurant, op de hoek van de Burgemeester Ottenhoffstraat en de Dorpsstraat in Groesbeek.
Op 25 november was er een inloopavond. Er was veel belangstelling uit de buurt. Tijdens de avond waren er afbeeldingen te zien van hoe het nieuwe gebouw eruit kan komen te zien. Veel bezoekers waren positief. Een video en foto’s van het ontwerp staan op de website van de ontwikkelaar.
Het plan
De projectontwikkelaar, aannemersbedrijf Rikken uit Groesbeek, heeft samen met de gemeente een voorlopig plan gemaakt. Het plan bestaat uit een appartementencomplex van 26 woningen met een parkeerkelder onder het gebouw. De appartementen zijn vooral gericht op senioren. Ook komt er een openbaar deel met een groen parkje.
Wethouder Alex ten Westeneind: “We willen deze plek veranderen in een groene en mooie entree van Groesbeek. Met woningen voor senioren, zodat er meer doorstroom komt op de krappe woningmarkt.”
Hoe gaat het verder?
Het plan is nog niet definitief. In 2026 bespreekt de gemeenteraad het voorstel. Pas daarna wordt duidelijk of het plan in deze vorm kan doorgaan.
Vragen?
Heeft u vragen over het plan? Stuur dan een e-mail naar de projectontwikkelaar via info@rikkenbouw.nl.